m-OC

Digital Miners

Oferujemy dedykowane superkomputery do prowadzenia skomplikowanych obliczeń BIG DATA. Dzięki nam możesz rozpocząć swoją przygodę z technologią Blockchain, wolną od spekulacji, manipulacji i wpływów instytucji zewnętrznych. Technologia ta rozwija się w sposób wykładniczy, więc warto rozpocząć tą przygodę jak najszybciej. Warto ją rozpocząć z nami.

Digital Miners to najlepszy wybór. Zajmiemy się Twoimi maszynami, zoptymalizujemy je do jak najwyższej wydajności i będziemy je serwisować na bieżąco, aby pozwoliły Tobie odpocząć i cieszyć się radościami płynącymi z współtworzenia technologii Blockchain.

Jednocześnie oferujemy Ci unikalny, trzy-poziomowy program Partnerski, a także możliwość zostania akcjonariuszem Virtual Travel Systems SA i korzystania z owoców wszystkich aktywności i działań Spółki.

Dowiedz się więcej:


RESO Personal Scanner

RESO Personal Scanner

Bezkonkurencyjna aplikacja na rynku branży ubezpieczeniowej. Jej celem jest całkowita modernizacja pracy agenta ubezpieczeniowego. Dotychczasowa „papierkologia”, jak i również wyliczanie składki zostały zastąpione natychmiastowymi obliczeniami oraz automatycznym podstawieniem danych w wymaganych rubrykach. Usprawnia to nie tylko sposób wykonywanych do tej pory przez agenta ręcznie czynności, ale i czas oczekiwania na ofertę przez klienta.

Dowiedz się więcej:


eMKa po wypadku

eMKa po wypadku

Aplikacja dedykowana jest właścicielom pojazdów, którzy ubiegali się o odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeniowego z tytułu ubezpieczenia OC za powstałe w wyniku stłuczki / wypadku uszkodzenia. Za pomocą aplikacji „eMKa po wypadku” w kilku prostych krokach można sprawdzić czy kosztorys sporządzony przez rzeczoznawcę ubezpieczeniowego został zaniżony, a tym samym przyznane nam odszkodowanie również obniżone.

Dowiedz się więcej:


m-Faktura

m-Faktura

m-Faktura to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na błyskawiczne wystawianie faktur przy użyciu Twojego smartfona lub Panelu Klienta na stronie internetowej.

Dowiedz się więcej:


m-Windykacja

m-Windykacja

Firmę m-Windykacja Sp. z o.o. tworzy grupa specjalistów w zakresie kreowania i prowadzenia działaności biznesowej. Najwyższa jakość usług przy minimum formalności, dzięki jedynej na naszym rynku aplikacji mobilnej lub poprzez e-panel rejestracyjny dostępny na www.

Dowiedz się więcej:


m-OC

e-OC / m-OC

Jedyna w swoim rodzaju internetowa (e-OC) i mobilna (m-OC) porównywarka cen ubezpieczeń, oparta na kalkulacjach realizowanych przez doświadczonych Agentów Ubezpieczeniowych, połączoną z modułem dystrybucji i finansowania online oraz tradycyjnego.

Dowiedz się więcej: