ROWER – jest jak przyjaciel, często tuż obok właśnie wtedy, gdy go potrzebujemy. Nie miewa humorów, nie zadaje zbędnych pytań i zawsze możemy na niego liczyć.

Posiada wiele zalet (inaczej nie wybralibyśmy go na przyjaciela), lecz przede wszystkim tę, iż poprawia nasze zdrowie. Dla naszego organizmu oznacza to tylko jedno: dobre samopoczucie, siłę, witalność, miło spędzony czas oraz szansę na długowieczność.

Osoby używające bicykla na co dzień doskonale zdają sobie sprawę ile dzięki niemu dotyka ich dobroczynnych zjawisk. Przy okazji wycieczki za miasto, odwiedzin przyjaciół czy też pozornie zwykłych zakupów. Przejażdżka do lasu, nad jezioro czy po parku pozwoli dotlenić nasz organizm, wzmocni krążenie krwi, odciąży i zrelaksuje kręgosłup. Dodatkowo poprawia kondycję, ujędrnia mięśnie nóg i wyrzeźbi rąk, wzmacnia biodra oraz spina mięśnie brzucha.

Wybierając się na zakupy myślimy jedynie o produktach, które chcemy umieścić w koszyku. Odpada nam bowiem wyszukiwanie miejsca na parkingu i wcześniejsze kilkudziesięcio-minutowe „kołowanie” w celu jego dostrzeżenia. Rower prawie w każdym przypadku możemy umieścić w odpowiednim stojaku parkingowym właściwie tuż przed samymi drzwiami wejściowymi. Prościej, szybciej i wygodniej.

Natomiast odwiedziny u przyjaciół to jak zawsze lawina komplementów ze strony gospodarzy odnośnie naszej wspaniałej sylwetki, zdrowego stylu życia oraz sportowej aktywności pomimo wielu obowiązków.

Nasz przyjaciel ROWER dba nie tylko o nasz wygląd, dobre samopoczucie i czas, ale przede wszystkim o zdrowie!